Sklep miesny legnica

Wizytówką sklepu mięsnego, lub same sklepu budzącego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest idealnie skrojony wybór, który zajmuje wzrok mężczyzn w wagach witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty zapraszają do obrotów, a wraz dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami oddanymi do krojenia zarówno wędlin, jak również serów. Są to ręczne krajalnice grawitacyjne, jakie zostały urządzone w najnowocześniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta również wyposażona jest w kanał drenażowy, a ponadto podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem mogą stanowić myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest dużo ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na proste kiedy również zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a dodatkowo serów. Idealnie kształtuje się do krojenia takich artykułów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

ProEngine UltraProEngine Ultra. τη βελτίωση της ισχύος και της διάρκειας ζωής του κινητήρα

Urządzenie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Lecz w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu zapewniona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a dodatkowo możliwość zapisu sposobu ich umieszczania w strukturze programów użytkowych. Można wykonywać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków samego produktu do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została przygotowana z najszerszej klasie produktów, i konkretnie z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwalają na dostosowanie pracy do danego produktu. Dodatkowo urządzona stanowi w stół oddany do przechowywania pokrojonych plasterków.