Kolposkopia 1

Kolposkop to niezmienione urządzenie, które jest często używane w charakterze wykonywania badań powiązanych z chorobami szyjki macicy. Dostarcza do poszukiwań cytologicznych rozmazów pochwowo-szyjkowych.

https://www.grupa-wolff.eu/bezpieczenstwo-wybuchowe/uziemienia/newson-gale-earth-rite-multipoint/System kontroli uziemienia instalacji procesowych | Newson Gale Earth-Rite MULTIPOINT | GRUPA WOLFF

Obecnie wszystkie kolposkopy są nowoczesne i dostępne w użytkowaniu. Jest możliwość trwałej archiwizacji dynamicznych obrazów, które uważa się w urządzeniu. Nowoczesna elektronika i pantografy dają możliwość wykonywania precyzyjnych ruchów w każdej płaszczyźnie, dzięki czemu badanie kolposkopowe jest wiele jaśniejsze i dużo proste. Zdecydowana większość projektów jest wyposażona w celi cyfrowe, dzięki jakim można archiwizować przebieg badania. Zapis że tworzyć formę kolpofotografii, archiwizacji cyfrowej na nośnikach elektronicznych lub osobę zapisu video. Ukazuje się na chwila podstawowych cech, jakimi winien się odznaczać doskonałej kondycji kolposkop. Przede ludziom pragnie być urządzeniem najwyższej klasie. Musi zapewniać świetną kondycja obrazu, wyraźne zdjęcia oraz filmy także musi być urządzony w oprogramowanie specjalistyczne, dzięki któremu będzie bogata stworzyć wnikliwej analizy zebranego materiału wizualnego. Bierze się i jako najwyższa stabilność urządzenia. Układ optyczny doskonałej formy kolposkopu zazwyczaj bazuje na soczewkach niemieckiej produkcji. Układ optyczny winien istnieć ponad zaopatrzony w chwila sposobów przybliżania. Najlepsze modele umożliwiają 20-krotne przybliżenie. Przy wyborze kolposkopu należy również zwrócić uwagę na szczyt ogniskowania oraz zakres ustawiania ostrości. Im większy, tym dobra. Najlepsze urządzenia muszą istnieć urządzone w ramię pantografu, które da prosty i wyraźny trend w każdej możliwej płaszczyźnie. Ramię powinno stanowić zaopatrzone w perspektywa blokady, dzięki czemu będzie spożywa wolno pozostawić skierowane we wybranym kierunku.